Slaboproud

Anténí rozvody

zajištění od návrhu zpracování a potřebných měření po finální realizaci STA, STA/SAT, STA/SAT/DIGITAL.

Rozvody domácích telefonů

montáže těchto zařízení provádíme ve spolupráci s předními domácími i zahraničními dodavateli. Předmětem činnosti je montáž jak audio tak video systémů.

Automatické pohony

jsou navrhovány a realizovány ve spolupráci s renomovanými výrobci BFT., Ducati., Genius atd. součástí dodávek je kompletní dodávka zámečnických komponentů.

Systémy elektronického zabezpečení objektů

v nabídce naší firmy je montáž a projekce systému zabezpečení objektů od malých systémů s jednoduchou ústřednou přes rozsáhlé adresovatelné systémy s adresací na jednotlivé čidlo až po komplexní systém řízení budov pro všechny bezpečnostní kategorie. Součástí dodávky může být napojení na pulty centrální ochrany Policie ČR nebo bezpečnostních služeb. Samozřejmostí je nabídka pozáručního servisu. Další aktivitou je nabídka a realizace kamerových systémů určených k monitorování požadovaných ploch a objektů.

Systémy kontroly vstupu

mohou být instalovány samostatně nebo i jako doplněk EZS. Základními funkcemi těchto systémů je automatické otevírání dveří a kontrola oprávnění ke vstupu pro konkrétní osoby na základě jejich identifikace magnetickou nebo bezkontaktní kartou a dále sledování těchto vstupů. Systémy mohou sloužit pro kotrolu evidence docházky zaměstnanců nebo k sledování dalších důležitých informačních toků.

Elektronická požární signalizace

Provádíme projekci a montáž systémů od těch nejjednodušších až po složité systémy s kombinovaným způsobem střežení a s inteligentními adresovatelnými hlásiči. Zajišťujeme protipožární signalizaci. Nabízíme připojení na pulty centrální ochrany HZS. Samozřejmě poskytujeme pozáruční servis těchto zařízení.