IT Služby old

Využijte IT služby: správa sítí, webhosting a cloud pro firmy i úřady Klatovska

Outsourcujte správu a zabezpečení firemní sítě, e-mailové služby, stavbu i provoz webu, a mějte více času na své podnikání.

Jak jsou na tom vaše data?

IT Consulting: Nasloucháme přáním klienta a ty následně realizujeme!

Informace o objednávkách, know-how, účetní záznamy, pracovní postupy i další data jsou cenným „zlatem“ každé firmy nebo instituce. Dnes mívají informace hlavně digitální, bezpapírovou podobu.

Když se firemní data poškodí kvůli kolizi systému, omylu zaměstnance, poruše techniky nebo útoku zvenčí, je malér. Záchrana informací bývá nákladná, někdy jsou data ztracena úplně. Co budujete roky, je najednou fuč.

Každý ví, kolik mají šéfové, manažeři i podnikatelé během dne starostí. Na monitoring a údržbu firemní sítě, která funguje sama tak nějak v zákulisí, už nezbývá moc času. A dovolit si tým správců IT struktury je dostupnou možností spíš jen pro větší společnosti.

V jaké kondici je vaše datové úložiště, počítače, firemní síť, komunikační kanály?

Zabezpečte své firemní datové systémy, mějte IT sítě v dobrém stavu a předejděte problémům. Najměte si na správu sítě odborníky s letitými zkušenostmi – outsourcujte IT služby a mějte data v bezpečí.

 

IT Consulting – prověříme současný stav, navrhneme vylepšení

Prověříme současný stav firemní sítě, datových úložišť, komunikačních technologií a navrhneme řešení pro posílení stability, zabezpečení a zrychlení. Po dohodě s vámi a zjištění vašich priorit či obchodních cílů firmy, doporučíme vhodné kroky k vylepšení technologií a postupy vedoucí k lepšímu dosažení vytyčených cílů. Vypracujeme dlouhodobou strategii IT – informačních technologií.

Objednejte si IT Consulting – prověření své sítě. Zjistěte více >

 

Správa firemní sítě – pečujeme o ni jako o vlastní

Hlídáme bezproblémový chod sítě a její zabezpečení, pravidelně aktualizujeme software, v případě potřeby upgradujeme hardware, zajišťujeme zálohy. Průběžně hledáme cesty, jak systém a prvky firemní sítě dále vylepšovat, aby se vám pracovalo lépe. Vše se děje v zákulisí, abychom maximálně šetřili čas váš i celého firemního týmu. Můžete se tak raději více věnovat svému podnikání.

Pro technické experty:

Poptejte správu firemní sítě, nechte si spočítat cenu >

 

Cloudové úložiště: Cloud je dnes nejvíce skloňované slovo!

Data v cloudu – firemní informace v bezpečí

Cloud, z anglického slova „oblak“, je moderní způsob práce s daty i aplikacemi. Místo toho, aby byla data uložena na jednom počítači nebo serveru ve firmě, jsou v bezpečí robustních a zabezpečených serverů. Komunikace s nimi bývá zašifrovaná.

Díky tomu jsou firemní data k dispozici všem oprávněným uživatelům a firemnímu týmu, a to z různých zařízení – počítačů, tabletů i chytrých telefonů. Informace zůstávají dostupné i v případě, pokud dojde ve firmě například k výpadku elektrické energie nebo nečekané nešťastné události. Všechna data jsou pravidelně zálohovaná. Cloudové služby používají i největší firmy světa.

Navrhneme firemní infrastrukturu s využitím cloudového úložiště, aby odpovídala nárokům dnešní doby. Nastavíme spojení se zařízeními ve firmě, napříč různými operačními systémy – Windows, macOS, GNU/Linux, Android, iOS. Přes zvolené propojení se k datům dostanete i z internetového prohlížeče odkudkoliv na světě, avšak jen tehdy, pokud znáte přihlašovací údaje.

Výhody cloudového úložiště

 • ušetříte za nákup hardware, pevných disků, serverů i software,
 • data jsou v bezpečí mimo firmu,
 • provoz cloudu na moderních zabezpečených serverech,
 • automatické aktualizace a upgrade systému,
 • pravidelné automatické zálohy – podle nastavení,
 • výběr z několika cenových tarifů na míru potřebám každé firmy,
 • dostupnost dat 24/7,
 • možnost sdílení pro externí spolupracovníky, například účetní.

Zjistěte více o možnostech cloudu, kontaktujte nás >

 

E-mailový server na vlastní doméně – komunikace podle moderních trendů

Svižnost a spolehlivost e-mailové komunikace je v dnešní „rychlé“ době zásadní. E-mailem chodí objednávky, faktury či dotazy od zákazníků. Zasílané informace je však třeba zabezpečit, aby je „nešmíroval“ někdo po cestě.

Nastavíme vám elektronickou poštu na firemní doméně, komunikaci zabezpečíme. Pomůžeme nainstalovat a konfigurovat poštovní klienty pro pohodlnou a rychlou komunikaci na všech typech zařízení – počítačích, tabletech i chytrých telefonech.

Pro provoz e-mailů vám vyhradíme vlastní server a neomezený počet e-mailových schránek. K dispozici je také neomezený prostor pro data. Používat můžete všechny známé komunikační protokoly – IMAP, POP3, SMTP. E-mailová komunikace je šifrovaná, přístup ke schránkám zabezpečený pomocí SSL certifikátu.

Ke svým e-mailům se dostanete snadno i pomocí webového prohlížeče, to se hodí třeba na cestách. E-mailový server data a e-maily pravidelně automaticky zálohuje, došlou i odesílanou poštu prověřuje antivirový program. Nevyžádané e-maily filtruje spamový filtr.

Výhody e-mailového serveru

 • ušetříte za nákupu hardware, e-mailového serveru i software,
 • data jsou v bezpečí mimo firmu,
 • provoz na moderním zabezpečeném serveru, kde jsou jen vaše e-maily,
 • automatické aktualizace a upgrade systému,
 • pravidelné automatické zálohy – podle nastavení,
 • na míru potřebám každé firmy, dostupnost dat non-stop,
 • podpora všech protokolů IMAP, POP3, SMTP,
 • šifrovaná komunikace, zabezpečení SSL,
 • integrovaný E-mail Archiv, Spam Filter, Antivir,
 • neomezený počet e-mailových schránek,
 • neomezený prostor pro e-maily,
 • přístupnost 24/7 ze všech možných typů zařízení.

Zjistěte více o možnostech e-mailového serveru, kontaktujte nás >

 

Webhosting, správa domén – svižný a bezpečný firemní web

WWW hosting a domény: Naše moderní datacentrum!

Vysoký výkon, rychlost, stabilita a dostupnost – to jsou benefity moderních webhostingových serverů, na kterých klientům provozujeme webové stránky, FTP i další internetové služby. Samozřejmostí je technická podpora zákazníkům, zabezpečení, automatické zálohy, pravidelné upgrade systému. Používáme nejnovější verze PHP i MySQL, na přání však zprovozníme i starší verzi.

Po dohodě zařídíme pořízení a nastavení domény, její zabezpečení, vložení záznamů do DNS, propojení s webhostingem. Dostatečně předem upozorníme před koncem předplaceného období domény, zajistíme její prodloužení. Na přání pomůžeme i s návrhem a stavbou webových stránek.

Zajímají vás přesné parametry a možnosti webhostingu? Kontaktujte nás >

 

Virtuální (VPS) servery, servery a serverhousing – když chcete své „železo“

Potřebujete provozovat svůj systém, aplikace? Využijte možnosti virtuálního (VPS) serveru. Nakonfigurujeme a nastavíme vám jej podle přání. Máte k němu plná administrátorská práva pro přístup kdykoliv. Celý server je k dispozici pouze pro vaše potřeby. Nastavení je možné kdykoliv změnit, upravit, navýšit parametry. Stejným způsobem můžete využít i běžný server, anebo si do našeho datacentra umístit svůj. Na přání pomůžeme s navržením, výběrem, správou vhodného stroje, zajistíme pravidelné zálohování.

Získejte více informací o virtuálních serverech, kontaktujte nás >

 

Virtuální telefonní ústředna pro každou firmu – jako ve velké korporaci

Chcete zákazníkům poskytovat stejnou telefonickou podporu jako velké společnosti? S virtuální telefonní ústřednou je to možné. Díky možnostem současné techniky a vhodných aplikací můžete provozovat profesionální zákaznickou podporu, call centrum i automatické odpovědi podle volby zákazníka. Získáte telefonní služby, které běžně používají ve velkých firmách, i když u vás zrovna není nikdo přítomen.

Telefonní ústřednu nastavíme podle potřeb, naučíme vás s ní pracovat, propojíme s vaší stávající komunikační sítí. Mějte spokojenější zákazníky, buďte jim k dispozici kdykoliv – pomocí automatické virtuální telefonní ústředny.

Nechte si zaslat více informací o telefonních službách, kontaktujte nás >

 

Spokojený zákazník je náš cíl..

Technická podpora

Potřebujete poradit, pomoci s nastavením, něco nefunguje? Jsme vám k dispozici na telefonu i e-mailu.

Kontaktujte technickou podporu >

 

Stavba a správa webových stránek

Pořiďte si moderní webové stránky splňující potřeby a nároky zákazníků. Navrhneme strukturu, grafiku, připravíme texty, nakódujeme web a nastavíme doménu, aby vše fungovalo. Zařídíme zabezpečený provoz HTTPS.

Po dohodě s vámi dále o webové stránky pečujeme, aktualizujeme systém. Webové stránky hostujeme přímo na našich virtuálních serverech.

Získejte více informací o stavbě a provozu firemního webu, kontaktujte nás >