IT Služby

Outsourcing IT služby: Skvělá funkčnost a finanční úspora

Špatně fungující služby, nefunkční služby, ztráta dat, nikdo nezvedá telefon nebo problém není na jejich straně… STOP! Tohle vše umíme vyřešit a umíme Vám nabídnout kvalitní agendu služeb IT.

Naším cílem na poli IT služby je nabídnout klientovi řešení pro kompletní chod firmy. Hledáme a vytváříme individuální řešení v každém směru a neznáme fráze jako to není možné. Pokud je IT outsourcing kvalitně provozován je pro klienta nejen opěrným bodem, ale i přináší finanční úsporu. Budeme velmi rádi pokud nás oslovíte s poptávkou služeb a obratem Vám zpracujeme nabídku na míru vašich potřeb.

 

Naše hlavní nabídka IT služby: 

 • Správa, budování a consulting pro firemní IT sítě
 • Správa, vytváření a provoz serverů a virtuálních serverů (VPS)
 • E-služby (cloud, e-mail, www, virtuální telefonní ústředny ad.)
 • Servis, konfigurace a prodej výpočetní techniky

 

IT Consulting: Nasloucháme přáním klienta a ty následně realizujeme!

Správa sítě: Srdce každé firmy

Správa sítě je základní pilíř naší IT služby a je nutné si uvědomit, že firemní sít je pro firmu srdce firmy. Skládá se z dílčích úkonů, které spolu souvisí a navzájem se doplňují. Pravidelná údržba a pečlivé dodržování předepsaných úkonů jsou základem pro stabilní chod firemních systémů. Správa sítí se potom stává významným prvkem pro zajištěni chodu informačního systému společnosti. Nabízíme servisní zásahy přímo ve firmách, ale i vzdálené zásahy. Komplexní služby od konzultací a návrhů, přes implementace až po rozvoj sítí a jejich servis.

IT Consulting: Posezení nejen u dobré kávy

Kvalitně odvedený IT Consulting je odrazem výsledné práce. Vyhodnotíme současný stav, funkčnost a procesy související s aplikačním portfoliem. Pobavíme se s vámi o prioritách, obchodních cílech a vypracujeme dlouhodobou IT strategii, která Vám pomůže vaše podnikatelské cíle naplnit. Závislost na výpočetních systémech pro bezproblémový chod firmy je dnes nezbytná součást každého dne. Rádi Vám pomůžeme k jejímu úspěšnému zvládnutí.

 

Cloudové úložiště: Cloud je dnes nejvíce skloňované slovo!

Cloudové úložiště: Všechny firemní data v bezpečí

Cloudová úložiště usnadňují zálohování dat, jejich sdílení mezi různými uživateli a jednoduchý přístup k souborům z několika zařízení (notebook, tablet, telefon apod.). Firemní úložiště pro data je dnes běžnou součástí firemní infrastruktury. S postupem času se vyvinulo v cloudové úložiště. Nabízíme zabezpečené a zálohované řešení dostupné na všech platformách operačních systémů a to včetně mobilních (Windows, MacOS, GNU/Linux, Android, iOS). Jednoduše se tak kdekoliv a kdykoliv dostane ke svým datům, která jsou u nás v bezpečí uložena. K datům se lze dostat i skrze webový prohlížeč a jednoduše je spravovat. Další výhodou je nulová investice do zřízení a provozu – žádná nutnost zakupovat hardware – pevné disky, NAS servery a další techniku. Cloudové úložiště tedy znamená i to, že se o infrastrukturu zákazník nestará, takže nemusí každých 3 až 5 let kupovat a instalovat nové servery a migrovat na ně data ze starých.

E-mailový server: E-mail bez kompromisů

Bezpečný a rychlý e-mail server je základem komunikace každé úspěšné firmy. Splňuje Váš e-mailový server všechny požadavky na rychlost, spolehlivost a zabezpečení firemní komunikace?

Co můžeme nabídnout:

 • Hotové produkční řešení
 • Vyhrazený server obsahující pouze Vaše data
 • Neomezený počet schránek
 • Neomezená velikost schránek
 • Individuální limity počtu odeslání
 • Nativní transparentní šifrování uložených dat
 • Zabezpečený přístup k IMAP/POP3/SMTP skrze SSL certifikát
 • Bezpečný webmail zabezpečený přes SSL certifikát
 • Integrovaný Mail Archiv, Spam Filter a Antivirový Program
 • Automatické zálohy
 • Bezpečnostní aktualizace
 • Žádné náklady spojené s náklady nákupu hardware a software

S naším řešením získáte nejen plně funkční, bezpečný e-mail server, ale především flexibilní nástroj vnitrofiremní komunikace s řadou bezpečnostních prvků a kontrolních nástrojů.

 

WWW hosting a domény: Naše moderní datacentrum!

Webhosting a domény

Poskytujeme webhosting s vysokým výkonem, stabilitou, dostupností. Veškerá infrastruktura, servery, síť i operační systémy jsou postaveny na nejvyšších průmyslových standardech. Dbáme na vysokou úroveň zabezpečení a zálohování. K dispozici Vám je kvalifikovaná a zkušená technická podpora. Používáme nejnovější verze PHP i MySQL a případně lze individuálně nainstalovat i klientem potřebnou verzi. V naší nabídce nejsou skrytá omezení ani skryté poplatky. Neférové výpovědní lhůty, automatické navyšované či bez vašeho souhlasu obnovované služby u nás nenajdete. Pečujeme o domény klienta. Domény spravujeme, zakupujeme a rovněž dle instrukcí klienta prodlužujeme. Všechny data pravidelně automaticky zálohujeme a můžeme pomoci i s vytvořením webových stránek.

Virtuální servery, servery a serverhousing

Vytváříme dle specifikací virtuální servery. Nulové investice do hardwaru po celou dobu provozu. Celý server je jen váš, nainstalován je na něm operační systém dle vaší volby a máte plná administrátorská práva. Lze na něj nainstalovat a provozovat libovolný software. Server lze kdykoliv přeinstalovat a operační systém změnit. Rovněž se zaměřujeme i na běžné fyzické servery u kterých nabízíme stejné služby jako u serverů virtuálních – navržení – vytvoření – správu – zálohu a překážkou není ani vlastní server klienta, který můžeme umístit v našem datacentru.

Virtuální telefonní ústředny

Virtuální telefonní ústředna umožňuje mít profesionální zákaznickou linku či call centrum, jaké ještě donedávna nebyly menším firmám dostupné. Přináší veškeré funkce standardních “hardware“ telefonních ústředen a navíc poskytuje spoustu dalších výhod plynoucích z možnosti individuálního nastavení podle konkrétních požadavků klienta.

Spokojený zákazník je náš cíl..

Technická podpora

Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům a odborné technické podpoře. Vždy Vám rádi pomůžeme. Komunikujeme, nasloucháme a řešíme vaše problémy po telefonu i přes e-mail nebo elektronicky skrze naší podporu. U nás se máte vždy na koho obrátit a na technickou podporu klademe velký zřetel.

Tvorba a správa webových stránek

Do IT služby pro naše klienty nabízíme i tvorbu a správu webových stránek. Máme v týmu kvalitní grafiky a kodéry, kteří klientovi mohou nabídnout produkt splňující všechny technické specifikace a rovněž i plnou představu klienta. Pouhou tvorbou nekončíme. O stránky dále pečujeme, aktualizujeme data i bezpečnostní aktualizace a samozřejmě i hostujeme na našich virtuálních serverech.